قرعه کشی برای واگذاری سیم کارتهای اعتباری احتمالا انجام نمیشود

Posted by Helloمهندس مسعود مقدس، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار هموطن سلام، با بیان مطلب ذکر شده، در خصوص آمارهای ثبت نامی که تاکنون حکایت از حدود 500 هزار متقاضی دارد و این نکته که با توجه ثبت نام اغلب متقاضیان در روزهای اول و تنها مهلت چند روزه تا پایان زمان ثبت امکان، امکان حذف قرعه کشی را تایید کرد.

وی یادآور شد: البته با توجه به این که نمی‌توان به صورت دقیق میزان ثبت نام در روزهای آخر را پیش‌بینی کرد، نمی‌توان قاعده و روش واگذاری سیم کارت‌های اعتباری را از حالا مشخص کرد.
مهندس مقدس در خصوص عقب بودن شرکت رفسنجان از برنامه نصب آنتن‌های BTS در تهران و مشکلات آنها بیان داشت: آنچه ضروری بوده، اصل تملک نقاط آنتن‌های BTS است که از میزان لازم برای فاز اول، نقاط بیشتری تملک شده، لذا از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی یادآور شد: با توجه به استفاده این شرکت از تجهیزاتی که از حجم و وزن کمتری نسبت به تجهیزات مورد استفاده شرکت مخابرات بهره‌مند است در هفته‌های آخر شاید شاهد وارد مدار شدن تعداد یکباره آنتن‌ها باشیم. به عبارتی اکنون کار فونداسیون حدود 100 سایت با هم در حال انجام است.

[ + ثبت نام در قرعه کشي سيم کارتهاي اعتباري تاليا ]
[ + سئوالات متداول در رابطه با سيم کارتهاي تاليا ]
[ + سايت رسمي شرکت تاليا ]
[ + منبع: هموطن سلام ]

0 comments: