اولین نسخه ی بتای رسمی لانگهورن آخر جولای می آید

بر طبق خبرهاي رسيده از منابع نزديک به کمپاني مايکروسافت اين کمپاني قصد دارد اولين نسخه ي بتاي رسمي از سيستم عامل جديد خود موسوم به لانگهورن را در تابستان امسال جهت تست توسط کاربران در سراسر جهان عرضه نمايد٬ مايکروسافت پيش از اين قصد داشته است اين نسخه ي بتا را در تاريخ ۳۰ ژوئن ارائه نمايد که ظاهرا از اين زمان بندي عقب مانده است و بر طبق اعلام منابع مذکور احتمالا نسخه ي بتاي اول لانگهورن در اواخر ماه جاري به بازار عرضه خواهد شد. طبق برنامه ريزي مايکروسافت قرار است نسخه ي بتاي دوم لانگورن نيز در نوامبر امسال عرضه گردد.

بر طبق خبرهاي رسيده گروه توسعه محصولات لانگهورن کدهاي نسخه ي بتاي اول لانگهورن را به تيم توسعه ي ويندوز ارائه نموده اند٬ و مايکروسافت در حال حاضر مشغول تست و عيب يابي داخلي نسخه هاي گوناگون 5200-series builds ميباشد. از گزارشها اينگونه بر مي آيد که نسخه ي بتاي اول اين سيستم عامل يکي از پايدارترين نسخه هاي بتاي ارائه شده در طول تاريخ ويندوز و محصولات کمپاني مايکروسافت ميباشد. آنچه از شواهد به نظر ميرسد اين است که مايکروسافت مجددا در حال خلق يک محصول اعجاب انگيز ديگر ست.

[ + منبع: X party به نقل از WinInfo ]


Excerpt / Longhorn Beta 1: Late July: As for Longhorn Beta 1, that milestone release is still on track for "this summer," although Microsoft officially missed the original internal release date of June 30. My sources say that Microsoft now plans to ship Longhorn Beta 1 in late July. The beta 2 release is still scheduled for November. Internally, most Longhorn product groups have already shipped their beta 1 code to the Windows team, and Microsoft is now prepping various 5200-series builds (post-beta 1) for internal rollout and testing. [ + Read full story in WinInfo ]

3 comments:

Blogger User said...

دوست عزیز متاسفانه ما عکسهائی را که در خود بلاگ اسپات و در وبلاگمان بالاگذاری می کنیم را بی کیفیت می کند یعنی منظورم عکسهای بزرگ ان است و من نیز دقیقا انها را می خواهم ایا برای این راه چاره ای وجود دارد که عکسها را با همان کیفیتی که از روی رایانه امان بالاگذاری می کنیم نمایش داده شوند
با سپاس

علیرضا said...

این مایکروسافت هم حسابی پیر و فرتوت شده و به دوران افول خودش نزدیک می شه.من از خوندن خبرهایی که در مورد مایکروسافت منتشر می‌شه به یاد دوران ضعف و فروپاشی تمدن روم می افتم!
ویندوز جدید هم ظاهرا به جز لعابی زیبا و آیکونهای سه‌بعدی و امکانات جستجوی سریعتر فایلها نکته خاص دیگری ندارد.

البته وعده امنیت بهتر را هم طبق معمول دادن که نمی‌شه روش حساب کرد.
در بازار ایران البته از 2 سال پیش سی دی هایی به نام لانگهورن به فروش می‌رشه!!
چقدر با یکی از رفقل بحث کردم که اینها لانگهورن نیستن در بهترین حالت حاوی هسته ناقصی از برنامه نهایی هستن.

Jimmy Norton said...

میشه لطف کنی و با من تماس بگیری.
09123143822